Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżanieruchomości

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Agent Nieruchomości

Obowiązki

  • pozyskiwanie nowych nieruchomości do sprzedaży,
  • nawiązywanie i budowanie relacji z klientem,
  • przygotowanie nieruchomości do sprzedaży,
  • prezentacja nieruchomości potencjalnym klientom,
  • negocjowanie warunków sprzedaży.

Wymagania

  • płynna komunikacja,
  • ambitność i samodzielność w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność raportowania pracy.

Oferujemy

  • szkolenia z zakresu sprzedaży nieruchomości,
  • wsparcie prawne, administracyjne i marketingowe,
  • możliwość rozwoju,
  • wysokie wynagrodzenia (zależne od Twojej sprzedaży),
  • pakiet benefitów sportowych i medycznych.