Administrator Systemów Linux

Warszawa
Umowa o pracę13 500-17 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana29.02.2024
Oferta wygasa22.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżait

Wstęp

  • Poszukujemy pracowników otwartych na nowe rozwiązania i technologie, szukających nowych wyzwań, charakteryzujących się aktywnym podejściem do rozwoju swoich kompetencji, gotowych do wykorzystania możliwości i szans jakie stwarza pracodawca, nastawionych na pracę zespołową zarówno w zakresie wspierania innych członków zespołu jak i korzystanie z ich wiedzy i doświadczenia.

Obowiązki

  • Administracja infrastrukturą serwerową (instalacja, konfiguracja, monitorowanie)
  • Utrzymanie/aktualizacje
  • Realizacja projektów wdrożeniowych
  • Dbanie o właściwy poziom bezpieczeństwa systemów
  • Automatyzacja zadań (tworzenie skryptów)
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji

Wymagania

  • Znajomość systemów operacyjnych Debian/Ubuntu
  • Znajomość stosu TCP/IP
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów (jak zepsujesz to umiesz naprawić)
  • Podstawowe doświadczenie z bazami danych Mysql/MariaDB/Postgresql
  • Podstawowe doświadczenie z serwerami www Apache/Nginx
  • Umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji Git
  • Znajomość Bash/SH
  • Znajomość rozwiązań automatyzacji (np. Ansible)
Zainteresowała Cię ta oferta?Aplikuj na to stanowisko!

Oferujemy

  • Pracę z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami czołowych producentów
  • Ambitny i wspierający zespół, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Udział w prestiżowych i nowatorskich projektach
  • Zarządzenie ścieżką kariery i rozwoju osobistego
  • W trakcie wdrożenia zapewniamy wsparcie mentora IT z dużym doświadczeniem
  • Dostęp do bogatej i cały czas rozbudowywanej bazy wiedzy firmy
  • Pracę w spółce należącej do Grupy WB obecnie największego, polskiego producenta oferującego technologie łączności i dowodzenia oraz zaawansowane rozwiązania dla sił zbrojnych z całego świata, zatrudniającego ponad 2000 osób.

Benefity

Wyprawka dla dziecka
Spotkania integracyjne
Dofinansowanie zajęć sportowych
Kawa / herbata
Preferencyjne pożyczki
Dofinansowanie biletów do kina, teatru
Bony towarowe
Służbowy telefon do użytku prywatnego
Paczki świąteczne
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Brak dress code’u
Jesteś zainteresowany?Sprawdź opinie o tym pracodawcy!
Sprawdź opinie
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1

Oferty wybrane dla Ciebie