Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator Systemów

Obowiązki

Opis stanowiska

  • Administrowanie systemem zarządzania jakości, wsparcie użytkowników oraz dbanie o poprawność działania systemu,
  • Prowadzenie bazy surowców i produktów w firmie,
  • Wsparcie administracyjne IT,
  • Nadzór nad wprowadzaniem wyników badań do systemu i analiza nieprawidłowości,
  • Kontrola i tworzenie raportów jakościowych zgodnie z wewnętrznymi zasadami,
  • Administracja części biurowej laboratorium.

Wymagania

Wymagania

  • Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office, w szczególności MsExcel,
  • Wykształcenie wyższe, preferowane Inżynieria Materiałowa lub Budownictwo,
  • Mile widziana znajomość procesu produkcji betonu oraz zakresu badań mieszanki betonowej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność.

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • szkolenia wdrożeniowe
  • umowa o pracę
  • wyangrodzenie na dobrym poziomie
  • premie uznaniowe