Administrator Sieci

Gorzów Wielkopolski
Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator Sieci

Obowiązki

Zakres zadań:

  • opieka techniczna nad systemami operacyjnymi serwerów i maszyn wirtualnych
  • opieka i nadzór techniczny nad urządzeniami i infrastrukturą w serwerowni
  • administracja serwerami www, baz danych, poczty
  • administracja infrastrukturą sieci
  • instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych
  • konfiguracja i zarządzanie usługami sieciowymi

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobra znajomość systemu Linux - min. 2 lata doświadczenia w administracji
  • umiejętność pisania skryptów Bash/Python
  • praktyczna wiedza na temat usług sieciowych (DHCP, DNS, LDAP, SAMBA, NFS) i zabezpieczeń (FW, VPN, IPsec)
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji technicznej
  • samodzielność, zaangażowanie i inicjatywa

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dużą samodzielność w realizacji zadań
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach branżowych
  • przyjazną atmosferę pracy opartą na partnerskich relacjach