Administrator Nieruchomości

Kalisz
Oferta opublikowana24.04.2024
Oferta wygasa19.06.2024
Branżanieruchomości

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator Nieruchomości

Obowiązki

Zadania na stanowisku:

- organizacja przeglądów technicznych, nadzór nad harmonogramem przeglądów,

- prowadzenie ewidencji, kartotek, sporządzanie dokumentacji płacowej, protokołów szkód itp. bieżącej dokumentacji,

- udział w komisjach odbiorczych robót budowlanych i remontowych,

- współpraca z mieszkańcami, podwykonawcami i instytucjami, bieżące informowanie mieszkańców,

- dbałość o sprawność i estetykę małej architektury oraz części wspólnych nieruchomości.

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów:

- wykształcenie średnie lub wyższe - techniczne,

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- znajomość pakietu ustaw dot. mieszkalnictwa (m.in. o prawie spółdzielczym do lokali),

- znajomość MS Office, informatycznego systemu obsługi nieruchomości,

- wysoka kultura osobista, komunikatywność, inicjatywność, dyspozycyjność.

Oferujemy

Co oferujemy:

- umowę o pracę,

- pakiet socjalny,

- możliwość rozwoju zawodowego.