Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator IT

Obowiązki

ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA STANOWISKU ZA:

  • Wsparcie IT dla użytkowników w organizacji
  • Obsługę i zarządzanie systemami serwerowymi w technologii Microsoft
  • Diagnozowanie, analizowanie i monitorowanie podległych systemów
  • Administrację Hyper-V, Active Directory, Microsoft 365, Intune, Azure, Exchange, SharePoint, Teams
  • Administrację WAN/LAN/WiFi
  • Administrację systemem backup

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego lub studiów na kierunkach IT
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • Umiejętności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Znajomości technologii Microsoft: Hyper-V, AD, Azure, Office 365, Exchange, SharePoint, Teams
  • Wiedzy na temat usług sieciowych WAN/LAN/WiFi
  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość współtworzenia sukcesu dużej, międzynarodowej firmy biotechnologicznej
  • Szeroki pakiet benefitów - prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie kwartalne