Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Gdańsk
Oferta opublikowana15.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Administrator Bezpieczeństwa Informacji

Obowiązki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba na tym stanowisku będzie brała udział w projektowaniu, wdrażaniu i nadzorze nad realizacją procedur operacyjnych firmy. Główne obowiązki będą dotyczyły bezpieczeństwa informacji i przetwarzania danych osobowych. Zatrudniony pracownik bedzie brał udział w projektach informatycznych mających na celu wdrożenie zabezpieczeń. Bedzie porozumiewał się z kontrahentami także w języku angielskim.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Znajomość zagadnień związanych z RODO i bezpieczeństwem przetwarzania informacji
  • Doświadczenie w pisaniu procedur z zakresu operacyjnego funkcjonowania firmy, w szczególności utrzymywania ciągłości IT, bezpieczeństwa IT, analizy ryzyk technologicznych
  • Umiejętność zarządzania procesami
  • Zrozumienie infrastruktury i usług IT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Lekcje języka angielskiego
  • Szkolenia branżowe