232. Pracownik winnicy

Auxerre
Umowa o pracę1 500 €brutto / mies.
Oferta opublikowana08.04.2024
Oferta wygasa02.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabhp / ochrona środowiska / rolnictwo

Wstęp

  • Dla jednej z francuskich winnic, w okolicach Auxerre, poszukujemy pracowników na stanowisko pracownik winnicy

Obowiązki

  • Palikowanie
  • Prace porządkowe podczas przycinania (zbieranie obciętych pędów)
  • Podwiązywanie winorośli
  • Rozciąganie drutów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w rolnictwie (mile widziane we Francji)
  • Dokładność w wykonywanych obowiązkach
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd
  • Aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce na 30 dni przed wyjazdem

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na terenie Francji - zatrudnienie przez agencję pracy w Polsce i oddelegowanie do pracodawcy francuskiego (polska umowa o pracę)
  • Ubezpieczenie (+druk A1), składki ZUS opłacone od średniej krajowej
  • 1500 euro netto miesięcznie (na rękę)
  • Pracę w wymiarze 39 h tygodniowo
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów podróży (do wysokości biletu autobusowego)

Dodatkowe informacje

  • Liczba wakatów: 1
  • Lokalizacja: Francja, okolice Auxerre
  • Praca od 13.05.2024 do 31.07.2024