2 Elektryków budowlanych– Berlin, Niemcy

Berlin
Oferta opublikowana21.03.2024
Oferta wygasa12.06.2024
Branżafizyczna

Opis stanowiska pracy

Ardna Sp. z o.o. wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10768

Poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisku:

Elektryk budowlany

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Data rozpoczęcia:  18.03.2024

Pracodawca oferuje:

·       Zatrudnienie: umowa o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony

·       Stawka godzinowa 14,00€ brutto

·       15 euro diety dziennie

·       Darmowy nocleg

·       Opieka polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Wymagania

·       Doświadczenie zawodowe

·       Wykształcenie

·       1 osoba musi mówić dobrze w j. niemieckim

Prezentacja firmy

Ardna Sp. z o.o. zarejestrowana w Rejestrze Agencji zatrudnienia pod num... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 13/03/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 2
Min. doświadczenie: 2 lata Min. wykształcenie: Zasadnicze zawodowe Premie, dodatki: Premia za nadgodziny, dodatek świąteczny, dodatek urlopowy Branża / kategoria: Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1