158. Pracownik do prac remontowo-wykończeniowych - Monter płyt GK

Gap
Umowa o pracę1 800 €brutto / mies.
Oferta opublikowana21.04.2024
Oferta wygasa01.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo

Wstęp

  • Francuska firma budowlana w okolicach Gap specjalizująca się w nowym budownictwie, renowacji, pracach wykończeniowych poszukuje pracowników do prac remontowo-wykończeniowych.

Obowiązki

  • Montaż płyt kartonowo gipsowych
  • Budowa ścianek działowych, sufitów podwieszanych, zabudowy itp.
  • Łączenie płyt
  • Szpachlowanie
  • Montowanie ścianek działowych
  • Prace wykończeniowe
  • Czytanie rysunków technicznych.

Wymagania

  • Duże doświadczenie przy montażu płyt gipsowo-kartonowych
  • Doświadczenie w wykonywaniu wszelkich prac wykończeniowych
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce na 30 dni przed wyjazdem

Oferujemy

  • Polska umowa o pracę, Ubezpieczenie (druk A1) i składki ZUS od średniej krajowej
  • 1800 netto miesięcznie przy 39h tygodniowo
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów dojazdu do Francji na koszt pracodawcy (refundacja do wysokości biletu autobusowego)

Dodatkowe informacje

  • Liczba wakatów: 2
  • Lokalizacja: Francja, okolice Gap
  • Praca od zaraz na dłuższy okres czasu.