Zatrudnimy psychologa! Suchy Las k.Poznania

Suchy Las
Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatudodatkowa

Opis oferty pracy

Przychodnia Sucholeska to renomowana placówka medyczna świadcząca wysokiej jakości usługi zdrowotne dla społeczności lokalnej. Jesteśmy zobowiązani do zapewnienia kompleksowej opieki zdrowotnej, która obejmuje również komercyjne wsparcie psychologiczne.

Stanowisko pracy: Psycholog

Opis Stanowiska:
Poszukujemy psychologa, który dołączy do naszego zespołu w roli specjalisty ds. poradnictwa psychologicznego. Posiadamy przestronny, nowoczesny gabinet, który umożliwi komfortowe prowadzenie terapii indywidualnych, dla par czy też terapii grupowych.

Wymagania:
- posiadanie dyplomu magistra psychologii,
- doświadczenie w prowadzeniu terapii indywidualnej/grupowej,
- doskonałe umiejętności komunikacyjne i empatia w kontakcie z pacjentami
- umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:
- przestronny, w pełni wyposażony gabinet z osobnym wejściem,
- wsparcie rejestracji Przychodni, system informatyczny,
- przyjazne środowisko pracy i wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów,
- umowę B2B,
- wynagrodzenie procentowe od kwoty świadczonej usługi (do ustalenia),

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV lub kontakt telefoniczny. Oczekujemy na Twoją aplikację!