Zatrudnię osobę do sprzątania pokoi gościnnych

Karpacz
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatudodatkowa
Branżaopieka zdrowotna

Opis oferty pracy

Zatrudnię do sprzątania domu jednorodzinnego z pokojami gościnnymi w Karpaczu, na osiedlu Skalnym.

Start godzina 9-10 rano

3-6x w tygodniu, 3-6 godzin zależnie od liczby gości (jest to ustalane kilka dni wczesniej)

Osoba fizyczna lub profesjonalna firma
Najchętniej na długoterminową współpracę
Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i efektów od 25pln/h netto.

Zakres obowiązków:
Odkurzanie, mycie podłóg, zmywanie naczyć
Zmiana pościeli, ścielenie łóżek, segregacja prania - samo pranie wykonuje firma zewnętrzna
Czyszczenie łazienek: prysznice, toalety, umywalki, lustra
Czyszczenie kuchni, sprzetu AGD
Uzupełnienie pojemników na mydła, papier toaletowy, itp
Inne drobne prace wedle potrzeb

Wymagania:

Dokładność, dbanie o szczegóły i przykładanie się do pracy
Doświadczenie w sprzątaniu
Umiejętność zorganizowania własnego dnia
Zapraszam do kontaktu telefonicznego 502 - pokaż numer telefonu -