Zatrudnię montera sieci sanitarnych

Chwaszczyno
Oferta opublikowana24.04.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Firma Suchocki Sp. K. zatrudni pracownika na stanowisku montera zewnętrznych sieci sanitarnych.
Praca przy budowie sieci i przyłączy gazowych oraz przy wykonywaniu instalacji sanitarnych (gazowych) na terenie województwa pomorskiego w okolicy Tczewa
Może być osoba do przyuczenia.

Nasze wymagania:
- chęci do zdobywania nowych umiejętności,
- dbanie o powierzony sprzęt i narzędzia,

Obowiązki:
- wykonywanie instalacji gazowych
- umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy:
- pracę w doświadczonym zespole,
- umowę o pracę,
- atrakcyjne warunki zatrudnienia dostosowane do poziomu umiejętności,
- pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych, ewentualnie o kontakt telefoniczny pod nr tel. 608598... .
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.