Z-CA PREZESA DS. TECHNICZNYCH-OFPR/24/0245

Namysłów
Oferta opublikowana10.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Reymonta 8, 46-100 Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie

Zakres obowiązków: nadzór całokształtu działalności działu technicznego, nadzór nad terminowym i rzetelnym opracowaniem sprawozdań, nadzór, uczestnictwo w odbiorach końcowych i pogwarancyjnych obiektów , przyjmowanie budynków do eksploatacji, sporządzanie protokołów odbioru budynków, sporządzanie protokołów określających wady i usterki, sporządzanie protokołów likwidacji usterek i wad budowlanych, wykonywanie wszelkich czynności związanych z uruchomieniem i prowadzeniem remontów w Spółdzielni, kontrole robót- zgodnie z projektem, przepisami budowlanymi, warunkami technicznymi wykonania oraz aktualną wiedzą techniczną , współpraca z działem ekonomicznym w zakresie rozliczeń, przygotowywanie materiałów do dochodzenia i roszczeń opłat od użytkowników lokalu użytkowych,

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 7 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: Uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi – bez ograniczeń, asertywność, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, znajomość prawa budowlanego

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 5

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : mile widziane studia podyplomowe w zakresie zarządzania nieruchomościami [Umiejętność 1] : znajomość prawa spółdzielczego i ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, posiadanie uprawnień budowlanych [Inne] : Min. 5 letni staż na stanowisku kierowniczym;

Pracodawca

Nazwa: NAMYSŁOWSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA

Adres: Reymonta 8, 46-100 Namysłów, powiat: namysłowski, woj: opolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Namysłowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv, osobiście, telefonicznie