Ustawiacz tokarki sterowanej numerycznie

Strzelce Opolskie
Oferta opublikowana08.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
- obsługa tokarek CNC,

- samodzielne uzbrajanie, programowanie maszyny CNC,

- obsługa tokarki konwencjonalnej,

- kontrola jakości i przeprowadzanie pomiarów wykonanych części,

- rozpoznawanie i eliminowanie wad jakościowych,

- zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń,

- wypełnianie dokumentacji związanej z przebiegiem pracy maszyn i urządzeń

Wymagania:
- wykształcenie co najmniej zawodowe,

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- znajomość rysunku technicznego oraz obsługi narzędzi pomiarowych,

- wyobraźnia przestrzenna i ścisły umysł,

- precyzja, dokładność i cierpliwość w realizacji zadań,

- gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym

Oferujemy:
- wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu oraz określoną ścieżkę rozwoju finansowego,

- premię za obecność, premię roczną i inne płacowe dodatki do wynagrodzenia,

- wieloletnie i stabilne zatrudnienie w firmie - pierwsza umowa o pracę na rok,

- dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego i pakietu prywatnej opieki medycznej,

- nauka języków obcych online - darmowy dostęp do platformy e-learningowej,

- dofinansowanie do ciepłych posiłków wydawanych w firmie,

- bezpłatny transport na 3 zmiany produkcyjne z Kędzierzyna Koźla, Zdzieszowic, Zawadzkiego, Strzelec Opolskich, Osieka oraz Toszka,

- 25 minut przerwy wliczone w czas pracy,

- miejsce pracy - Zimna Wódka, ul. Europejska 9, 47-143 Ujazd