Ustawiacz linii do wytłaczania tworzyw sztucznych

Kolbudy
Oferta opublikowana29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
Firma produkcyjna z siedzibą w Kolbudach, zajmująca się przetwórstwem tworzyw sztucznych, zatrudni ustawiacza (operatora) linii do wytłaczania profili polistyrenowych (HIPS).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • ustawianie parametrów w procesie ekstruzji tworzyw sztucznych – wytłaczanie profilów z wysokoudarowego polistyrenu;
  • bieżąca obsługa linii do wytłaczania tworzyw sztucznych;
  • kontrola parametrów procesowych;
  • obsługa urządzeń peryferyjnych;
  • kontrola wizualna produktu pod względem jakościowym;
  • dbałość o zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny pracy.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe lub techniczne;
  • minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (operator lub ustawiacz linii do ekstruzji tworzyw sztucznych, technik utrzymania ruchu lub technik-serwisant);
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji;
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • zmysł techniczny i umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
  • sumienność i dbałość o szczegóły.

OFERUJEMY:
  • bezstresową pracę w przyjaznym zespole;
  • atrakcyjny system premiowy;
  • możliwość ubezpieczenia grupowego na życie w Nationale-Nederlanden;
  • dofinansowanie kursów i szkoleń.

Czekamy na Państwa dokumenty aplikacyjne, najlepiej drogą elektroniczną Aplikuj
Informacje o firmie
Firma SULITECH została założona w 1994 roku w Gdańsku. Rozpoczęliśmy naszą działalność od produkcji plastikowych elementów wchodzących w skład central klimatyzacyjnych. Dynamiczny rozwój firmy pozwolił na wybudowanie w roku 2007 własnej, nowej siedziby w położonej pod Gdańskiem miejscowości Kolbudy.
Obecnie zajmujemy się kompleksowym wdrażaniem projektów z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych, począwszy od doradztwa technicznego, poprzez wykonanie dokumentacji formy wraz z jej wytworzeniem, a kończąc na produkcji gotowych elementów plastikowych.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SULITECH sp. z o. o., sp. k. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Administratorem danych osobowych zbieranych w procesie rekrutacji jest SULITECH, sp. z o. o., sp. k. z siedzibą przy ul. Przemysłowa 15, 83-050 Kolbudy. Więcej na temat zasad, zakresu i okresu przetwarzania danych osobowych oraz polityki prywatności na: https://sulitech.pl/polityka-prywatnosci/