TWÓRCA MATERIAŁÓW DYDAKTYCZNYCH Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Kraków
Oferta opublikowana24.04.2024
Rodzaj umowyumowa o dzieło

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: przygotowanie 24 zestawów ćwiczeń oraz materiałów edukacyjnych z języka angielskiego; przygotowanie 10 zestawów testów kontrolnych z języka angielskiego. Przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata - wartość dzieła za trzy lata: 36 000 zł brutto, płatne w 36 transzach, gdzie jedna transza 1000 zł (20 godz. mies., 50 złotych brutto/godz.)

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o dzieło

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w miesiącu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 50 PLN

Opis wynagrodzenia: przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata - wartość dzieła za trzy lata: 36 000 zł brutto, płatne w 36 transzach, gdzie jedna transza 1000 zł (20 godz. mies., 50 złotych brutto/godz.)

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 16.05.2024

Data zakończenia: 15.05.2027

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Języki: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Skierowanie z pok.103A