Turystyka- Nauczycielka/Nauczyciel Dyplomowany

Gdańsk
Oferta opublikowana28.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia
Prywatne Technikum TEB Edukacja Oddział w Gdańsku poszukuje nauczyciela przedmiotów turystycznych . Zatrudnienie: umowa od - do uzgodnienia
Poszukujemy osoby z powołaniem do pracy nauczycielskiej, kreatywnej, przedsiębiorczej.

Obowiązki:
Prowadzenie zajęć z klasami Technikum TEB Edukacja w Gdańsku w roku szkolnym 2023/2024. Mamy do zaoferowania ilość godzin na tydzień:
4 godziny lekcyjne na tydzień.

Przedmioty zawodowe turystyczne DO WYBORU:
- Podstawy turystyki
- Projektowanie imprez turystycznych
- Organizacja imprez turystycznych
- Realizacja i rozliczanie imprez turystycznych

Wymagania KONIECZNE:
Stopień nauczycielski - Nauczyciel Mianowany
- wykształcenie kierunkowe z przygotowaniem pedagogicznym
Mile widziane:
- znajomość dziennika elektronicznego Librus

Oferujemy:
Pracę w szkole dziennej, zajęcia od poniedziałku do piątku w ramach umowy z możliwością dalszego rozwoju osobistego i awansu zawodowego.
Dopasujemy plan zajęć do Państwa potrzeb i dyspozycyjności. Istnieje możliwość długofalowej współpracy.

CV proszę wysyłać na adres: Aplikuj
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Proszę w mailu zaznaczyć swoją dyspozycyjność!!!

Informacje o firmie
TEB Edukacja sp. z o.o. prowadzi oddziały w 46 miastach w Polsce i oferuje kształcenie w technikach, liceach ogólnokształcących, szkołach policealnych, medycznych, liceach ogólnokształcących dla dorosłych, a także w formie kursów i szkoleń oraz kwalifikacyjnych kursów zawodowych. Działamy już prawie 30 lat !!