TOKARZ /FREZER

Wielka Wieś
Oferta opublikowana27.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: KRAKOWSKA 74, 32-089 Wielka Wieś, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: TOKARZ maszyny konwencjonalne

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: 6-22.00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Data zakończenia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Frezer (wymagany staż - lata: 1)

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: TOKARZ maszyny konwencjonalne kierunkowe wykształcenie techniczne doświadczenie zawodowe: w stopniu podstawowym umiejętności: dobra znajomość rysunku technicznego, dobra znajomość metod obróbki skrawaniem oraz umiejętność doboru narzędzi, komunikatywność, otwartość zaangażowanie, wykonywanie części wg otrzymanej dokumentacji, umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych. uprawnienia: techniczne

Pracodawca

Nazwa: "BAMET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: KRAKOWSKA 74, 32-089 Wielka Wieś, powiat: krakowski, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .