Dodano: 17.05.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
4200 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Gazowa 4, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: - Samodzielna praca na tokarce, frezarce konwencjonalnej - przygotowanie materiałów, - samodzielne przygotowanie technologii - dobór narzędzi do parametrów obróbki, - wykonywanie detali wg rysunku technicznego, - samokontrola wykonywanej pracy

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 01.07.2021

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe, kierunek: Techniczny / obróbka ze skrawaniem metali

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o kierunku technicznym- obróbka skrawaniem, doświadczenie minimum 2 lata pracy w firmie produkcyjnej na wydziale mechanicznym na stanowisku operator tokarek/frezarek konwencjonalnych jako samodzielny pracownik, doświadczenie przy produkcji jednostkowej w narzędziowni. Umiejętności - znajomość konstrukcji form wtryskowych wykrojników i tłoczników, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, umiejętność posługiwania się prostymi narzędziami, typu suwmiarka mikromierz, oraz umiejętność podstaw materiałoznawstwa, umiejętność pracy w zespole. Praca na dwie zmiany w godz od 6:00-14:00 oraz 14:00 do 22:00

Pracodawca

Nazwa: "AQUER" MACIEJ DYBA, JAROSŁAW KRAM SPÓŁKA JAWNA

Adres: 32-708 Mikluszowice 232, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

TOKARZ / FREZER
Bochnia
Aquer Maciej Dyba Jarosław Kram sp.j.