TECHNOLOG CHEMICZNY

Kościerzyna
Oferta opublikowana08.03.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: PRZEMYSŁOWA 40, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: • udział w opracowywaniu i wdrożeniu nowych receptur i technologii oraz udoskonalenie istniejących • przeprowadzenie prób technologicznych • przeprowadzenie kalkulacji i analiz na potrzeby nowych procesów technologicznych • opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej • wsparcie i rozwiązywanie problemów technologicznych w obszarze produkcji • przeprowadzenie testów oraz badanie produktów • bieżące przygotowywanie raportów z zakresu nowych projektów • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej, a także procedur produkcyjnych • rozwój portfolio produktów • planowanie i prowadzenie prób technologicznych w skali laboratoryjnej i na linii produkcyjnej

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: dobra znajomość pakietu MS Office

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: [Inne] : Nasze wymagania • wykształcenie wyższe chemiczne – technologia chemiczna, inżynieria chemiczna, synteza organiczna lub inne pokrewne • doświadczenie minimum 1 rok jako technolog • otwartość na nowe działania i zaangażowanie w działaniu • dobra organizacja czasu pracy • nastawienie na długoletnią współpracę • komunikatywność, sumienność, kreatywność, samodzielność

Pracodawca

Nazwa: Jakusz Sp. z o.o.

Adres: PRZEMYSŁOWA 40, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Brak danych.