Monter wentylacji, instalacji grzewczych/umowa/b2b/delegacje

Wrocław
Oferta opublikowana29.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Polska firma zatrudni:
Montera wentylacji i instalacji grzewczych
Miejsce pracy: delegacje po całej Polsce, baza wyjazdowa i podpisanie papierów – okolice Wrocławia.
Zatrudnienie na polskiej umowie lub B2B
Pracujemy od poniedziałku do piątku, w przypadku awarii soboty
Odzież, narzędzia, busy na budowę, przejazdy i spanie od pracodawcy.
Stawka: 4000-5000 zł netto miesięcznie
Twoje zadania:
• Montaż instalacji i urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacji (kanałów wentylacyjnych, izolacji, wentylatorów, central wentylacyjnych, klimatyzatorów itp.),
na terenie obiektów biurowych, magazynowych, przemysłowych,
• Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych i grzewczych na terenie obiektów biurowych, magazynowych, przemysłowych,
• Montaż instalacji freonowych/chłodniczych i urządzeń klimatyzacyjnych (systemy SPLIT, MultiSPLIT, VRF) bez uruchomień,
• Montaż instalacji sanitarnych rurowych: wod-kan, grzewczych, skroplin wraz z urządzeniami i armaturą,
• Wykonywanie przeglądów urządzeń wentylacji i klimatyzacji, grzewczych i sanitarnych (wymiana filtrów, czyszczenie wymienników, urządzeń wentylatorów itp.) bez diagnostyki błędów pracy,
• Rozładunek i transport elementów do miejsca montażu,
• Utrzymywanie stanowiska pracy w porządku,
• Gospodarka magazynowa po zakończeniu budowy.
Nasze wymagania:
• Doświadczenie 2 letnie w serwisowaniu i konserwacji urządzeń klimatyzacji lub wentylacji,
• Wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe (preferowana specjalność HVAC),
• Znajomość budowy i zasady działania urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych,
• Znajomość zagadnień automatyki sterowania instalacji klimatyzacji , wentylacji oraz chęć poszerzania wiedzy z zakresu HVAC,
• Uprawnienia UDT na podesty ruchome,
• Prawo jazdy kat. B.,
• Umiejętność samodzielnego diagnozowania usterek urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz ich usuwania,
• Umiejętność lutowania twardego,
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
• Otwartość do pracy w delegacji.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 798 - pokaż numer telefonu - . Nie odbieram? Napisz SMS o treści „DELEGACJE” – na pewno oddzwonię!
KRAZ 13 471