TECHNIK

Nadarzyce
Oferta opublikowana10.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 64-915 Nadarzyce 84A, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: -prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i użytkowej nadzorowanych sieci systemów teleinformatycznych; -wsparcie techniczne użytkowania końcowego w zakresie telekomunikacji;-konfiguracja urządzeń komutacji i teletransmisji; -udział we wdrażaniu do eksploatacji nowego sprzętu telekomunikacyjnego; -udział w dokonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji sprzętu telekomunikacyjnego

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN

Opis wynagrodzenia: Godziny pracy: od 7:00 do 19:00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.06.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne, kierunek: telekomunikajca, łączność teleinformatyka, informatyka, elektronika

Uprawnienia: komutacja, Dyspozycyjność, samodzielność, telekomunikacja, terminnowość, Zaangażowanie, szkolenie z zakresu informatyka, dokładność, teletransmisja

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: staż pracy: przy wykształceniu średnik-3 lata, przy wykształceniu wyższym-1 rok poświadczenie bezpieczeństwa: osobowe, upoważniające do dostępu do informacji niejawnych. doświadczenie: mile widziane w zawodzie technik komutacji i teletransmisji System czasu pracy:równoważny (przedłużony do 12 godzin około 4 razy w miesiącu) Praca od poniediząłku do piątku

Pracodawca

Nazwa: Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszcz

Adres: Gdańska 147, 85-915 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skirowani do pracodawcy CV+ list motywacyjny na adres e-mail: Aplikuj (+ domumentacja z ogłoszenia ze strony www rci )