Oferta opublikowana26.02.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 82-335 Oleśno 48, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków: Szycie odzieży lekkiej Miejsce pracy: Oleśno 48 Pracodawca zwraca koszt przejazdu (PKP, PKS czy zwrot za paliwo) pociąg co godzinę, natomiast BUS też dojeżdża z takich miejscowości jak: Zwierzno, Stare Dolno, Różany, Kępniewo, Markusy, Jesionno, Fiszewo. I zmiana: 07.00 - 15.00 pn.- pt. wynagrodzenia: 4200 netto + akord

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 670 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenia: 4200 netto + akord

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.03.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 5)

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, odzieżowe

Wymagania dodatkowe

Wykształcenie: średnie zawodowe, odzieżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia pożądane odzieżowe ale nie wymagane, wymagane doświadczenie w zawodzie szwacza/ krawiec min. 5 lat, umiejętność szycia.

Pracodawca

Nazwa: ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWY "HARY" HALINA RYCHTER

Adres: 82-335 Oleśno 48, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV Kontakt telefoniczny w celu umówienia się na rozmowę tel.: 509689960 w godz. 07.00 - 15.00