Szukamy osób do pracy na stanowisko Kasjer- Sprzedawca

Wołomin
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Szukamy osób do pracy na stanowisko Kasjer- Sprzedawca- Delikatesy Marbi.

Zapewniamy
Umowę o pracę.
Pełny etat.
Wynagrodzenie od 4300 brutto do ręki na początek.
Atrakcyjne premie.
Elastyczny grafik.
Pełne wdrożenie (szkolenie i opiekę koordynatora).

Zakres obowiązków
Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej.
Profesjonalna obsługa Klienta na sali sprzedaży.
Dbałość o dostępność i odpowiednią ekspozycję produktów.
Dbanie o wizerunek firmy.

Oczekujemy
Przynajmniej minimalnego doświadczenia w pracy w handlu lub obsłudze klienta.
Kultury osobistej.
Podstawowej znajomość obsługi komputera / kasy fiskalnej (lub chęci do nauki).
Gotowość do pracy zmianowej (dwie zmiany).
Pogodnego usposobienia.

Napisz do nas lub wyślij CV. Odpowiemy najszybciej jak będzie to możliwe.