Szpachlarz natryskowy

Kraków
Oferta opublikowana11.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Poszukujesz pracy w zawodzie i liczysz na długoterminową współpracę, ale nie znasz francuskiego? To żaden problem, bo u nas pracujesz w polskich ekipach! Obecnie dla naszego Klienta z branży budowlanej poszukujemy osoby na stanowisko:

SZPACHLARZ NATRYSKOWY

Miejsce pracy: Alpy Francuskie - Sallanches, Francja

Oferujemy:
Polską umowę o pracę z pełnym pakietem ubezpieczenia
Bezpłatne zakwaterowanie i transport do pracy
Dodatki za nadgodziny oparte na systemie francuskim
Ekwiwalent urlopowy i bonus za tymczasowy charakter pracy
Wynagrodzenie w przedziale 2500 - 2900 euro netto/msc.
Wszystkie formalności załatwiamy online
Wypłaty w systemie miesięcznym
Dofinansowanie kosztów wyjazdu – dodatek odnawialny co 90 dni
Bonus 100 euro za polecenie nam pracownika
Możliwość otrzymania zaliczki – już po tygodniu pracy

Zakres obowiązków:
Szpachlowanie/tynkowanie natryskowe ścian za pomocą agregatu szpachlarskiego Euromair mini jet pro (tynk typu BAGAR G)

Wymagania:
Doświadczenie w nakładaniu gładzi szpachlowych metodą natryskową
Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Prześlij swoje CV!