Szkutnik Pracownik produkcji jachtów Finlandia

Gdańsk
Oferta opublikowana29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego fińskiego klienta poszukuje pracowników produkcji jachtów

miejsce pracy: Finlandia

zakres obowiązków:
Produkcja jachtów i łodzi motorowych: montaż elementów kompozytowych i drewnianych na łodziach według rysunków technicznych, okablowanie elektryczne i orurowanie zgodnie z rysunkami technicznymi, laminowanie, prace konserwacyjne i remontowe łodzi, woskowanie, malowanie

Wymagania:
doświadczenie
- Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.
- prawo jazdy mile widziane
- język angielski w stopniu podstawowym

oferujemy:
- fińska umowa o pracę
- wynagrodzenie: 15,5 Euro za godzinę brutto +5,9% dodatku zmianowego
- zakwaterowanie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy: Aplikuj

W temacie prosimy wpisać: Szkutnik Pracownik produkcji jachtów Finlandia