Oferta opublikowana09.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Nowowiejska 29, 30-052 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Lifting, botox, laminacja rzęs, laminacja brwi z farbowaniem, stylizacja rzęs metodą 2-3D, dbanie o czystość w salonie i stanowiska.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: [Umowa zlecenie] : minimum 2 lata

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 15.05.2024

Data zakończenia: 15.05.2026

Wymagania konieczne

Zawody: Kosmetyczka

Wykształcenie: pomaturalne/policealne

Uprawnienia: certyfikat - szkolenie z aplikacji i stylizacji rzęs metodą LIGHT VOLUME 2-3D, Kurs Lifting, botox, laminacja rzęs, Kurs " laminacja brwi z farbowaniem"

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 1

Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

Pracodawca

Nazwa: OLIWA NOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 30-826 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .