Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bolesława Orlińskiego 1/189, 31-878 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie rzęs metoda: 1:1, wykonywanie stylizacji rzęs metodami objętościowymi, wykonywanie innych zabiegów kosmetycznych z których kandydat posiada umiejętności ( mile widziane doświadczenie w innych zabiegach np : henna brwi, henna rzęs, laminacja brwi, zabiegi pielęgnacyjne).Komunikacja z klientami salonu oraz sprzedaż poduktów kosmetycznych, dbanie o czystość salonu, dezynfekcję i sterylizacje urządzeń i i narzędzi. Dbanie o wizerunek salonu i kontakt z klientem.Mile widziany status studenta.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Liczba godzin w tygodniu: 20

Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN

Opis wynagrodzenia: 27,70 zł/h

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 02.05.2024

Data zakończenia: 02.05.2025

Wymagania konieczne

Zawody: Kosmetyczka

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania pożądne

Języki: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie zawodowe: mile widziane umiejętności: Wykonywanie rzęs metoda: 1:1, wykonywanie stylizacji rzęs metodami objętościowymi, wykonywanie innych zabiegów kosmetycznych z których kandydat posiada umiejętności ( mile widziane doświadczenie w innych zabiegach np : henna brwi, henna rzęs, laminacja brwi, zabiegi pielęgnacyjne) mile widziana znajomość: j. angielskiego A2 Wykształcenie: zasadnicze lub średnie

Pracodawca

Nazwa: EWELINA KLIMASZEWSKA BEAUTYMANIA

Adres: 31-878 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .