STAŻ- REFERENT DS. KADR I PŁAC

Kalisz
Oferta opublikowana23.05.2024
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: Zapoznanie się z: - prowadzeniem szczegółowej dokumentacji pracowniczej; - sporządzaniem umów o pracę, wypowiedzeń, wystawianie świadectw pracy; - sporządzaniem list płac, odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych; - rozliczaniem umów o dzieło i zlecenie; - sporządzaniem deklaracji do ZUS, US, GUS, PFRON; - sporządzaniem planów urlopowych, ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych; - ewidencją zwolnień lekarskich; - nadzorem nad terminami badań okresowych pracowników; - wystawianiem zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach; - sporządzaniem wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów.

Rodzaj zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Stypendium brutto: 1 790,3 PLN

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Data zakończenia: 31.12.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie ekonomiczne, średnie ogólne i kontynuacja nauki lub wyższe ekonomiczne ,biegła znajomość obsługa komputera w tym program OFFICE. [Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : Kandydat powinien być chętny do nauki poukładany systematyczny wnikliwy , powinien posiadać zdolności analityczne umożliwiające pracę z dużą ilością informacji

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Staszica 47a, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie