STARSZY SPECJALISTA PRACY SOCJALNEJ

Kamienna Góra
Oferta opublikowana03.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wojska Polskiego 1, 58-400 Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie zadań określonych w art. 119 ustawy z dnia 12 marca 2004r. o pomocy społecznej, w tym m.in.: praca socjalna, przeprowadzanie rodzinnych wywiadó środowiskowych, komplementowanie dokumentów niezbędnych do wydania decyzji administracyjnej, obsługa programu TT-Pomoc, obsługa interesantów.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: + 400,00 zł (dodatek do wynagrodzenia terenowy ) + dodatek stażowy

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 04.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania zgodne z art. 116 i 156 ustawy o pomocy społecznej z dnia 12 marca 2004r.. Posiadanie 5-letniego stażu pracy w zawodzie pracownik socjalny

Pracodawca

Nazwa: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Adres: Wojska Polskiego 1, 58-400 Kamienna Góra, powiat: kamiennogórski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv