Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Zajmujemy się tworzeniem konstrukcji nośnych: planujemy i projektujemy oraz sprawdzamy ich wytrzymałość (wewnętrzni inspektorzy budowlani) jak i wykonujemy ekspertyzy budowlane. Poszukujemy aktualnie wsparcia na stanowisku Projektanta konstrukcji budowlanych (bez uprawnień).

Starszy Asystent Projektanta

Opis stanowiska:
-Samodzielne obliczanie konstrukcji nośnej w zakresie budownictwa lądowego
-Używamy programów obliczeniowych: Friedrich+Lochner (FRILO), DLUBAL, Tekla Structures, w które cię na początku wprowadzimy
-Współpraca w ekipie doświadczonych kolegów

Po odpowiednim wprowadzeniu przy wsparciu Menora, w zależności od twojej znajomości j. niemieckiego oraz osobistego rozwoju samodzielna koordynacja projektów i terminów, prowadzenie grupy kreślarzy, wyjazdy na miejsce budowy, koordynacja i komunikacja z architektami

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie budownictwa inżynieria lądowa: Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie (KBI)
-Wiedza praktyczna w dziedzinie konstrukcji budowlanych
- Pierwsze min. 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w obliczaniu konstrukcji: konstrukcje stalowe/ lub konstrukcje żelbetowe / lub konstrukcje prefabrykowane. Uprawnienia budowlane w Niemczech nie sa potrzebne do wykonywania zawodu
- Bardzo dobra znajomość programów obliczeniowych
- Znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym min. B1 (aby móc na początku porozumiewać się z kolegami) z chęcią polepszenia na poziom bardzo dobry

Oferujemy:

-Przyjazną atmosferę pracy w centralnej lokalizacji miasta nad Morzem Północnym
-Pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie (umowę o pracę z niemieckim biurem projektowym na czas nieokreślony, z tego okres próbny 6 miesięcy)
-Ubezpieczenia zdrowotne i emerytalne
-Pracujemy 40 godzin/ na tydzień, nadgodziny są wypłacane dodatkowo
-Proponujemy ci 26-30 dni urlopu, 13 wypłat na rok
-Wsparcie inżynieryjne w zespole
-Nowoczesne warunki pracy
-Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji, szkolenia zawodowe oraz kursy języka niemieckiego organizowane są przez pracodawcę
-Wsparcie konsultanta podczas rozmowy kwalifikacyjnej w Niemczech
-Koszty przejazdu na rozmowę pokrywa pracodawca
-Wsparcie pracodawcy przy znalezieniu zakwaterowania oraz pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w formie dokładnie rozpisanego CV .

Nasz Konsultant to Pani Monika Strokol, która z chęcią odpowie na wszelkie pytania osobiście.

Strokol DPPersonalberatung
Kennedyallee 4, 53175 Bonn
www. strokol.de