St. Pracownik ds. Ochrony Informacji i Danych Osobowych

Gdańsk
Oferta opublikowana30.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Zadaniami osoby zatrudnionej na stanowisku będzie m. in.:
  • Udział w działaniach mających na celu zapewnienie przestrzegania w UCK ( ogólnego rozporządzenie o ochronie danych [RODO]).
  • Udział w działaniach mających na celu zapewnienie koordynacji, opracowywania, wdrażania oraz doskonalenie Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji (SZBI) oraz związanych z nim procesów, metodyki oraz polityki
  • Szacowanie ryzyka i mierników poziomu zabezpieczeń dla systemu w szczególności:
- opracowywanie i realizowania celów wynikających ze strategii bezpieczeństwa firmy.
- przygotowywanie prezentacji i materiałów szkoleniowych.
- opracowywanie procedur w ramach systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji.
- prowadzenie audytów bezpieczeństwa informacji,
- obsługiwanie incydentów bezpieczeństwa informacji w tym naruszeń ochrony danych osobowych.
- opiniowanie umów.
- współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi UCK w zakresie zapewnienie bezpieczeństwa informacji.

Poszukujemy osób, które spełniają poniższe wymagania:
  • 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe na powiązanym kierunku (prawo, administracja itp.)
  • biegła, praktyczna znajomość pakietu MS Office,

Mile widziane:
  • studia podyplomowe z zakresu ochrony danych osobowych,
  • uprawnienia Audytora Wiodącego ISO/IEC 27001,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Czego możesz oczekiwać od nas:
  • stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • terminowego wynagrodzenie,
  • ciekawej pracy w jednym z największych i najnowocześniejszych szpitali w Polsce.
  • benefitów pracowniczych takich jak:
  1. Dodatek za wysługę lat,
  2. Fundusz Świadczeń Socjalnych, w tym tzw. „wczasy pod gruszą”,
  3. Kasa zapomogowo-pożyczkowa,
  4. Możliwość korzystania z systemu kafeteryjnego MyBenefit (w tym karty MultiSport)

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji uzupełnij formularz:
- kliknij APLIKUJ
lub
- otwórz link w nowym oknie
https://uck.traffit.com/public/form/a/fc157f31ec8fcb9d5f4b 597637... 08b6670303d
lub
- przejdź bezpośrednio na stronę uck.pl - zakładka KARIERA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.