Sprzątaczka, Pracownik Sprzątający na 6 godzin dziennie

Gdańsk
Oferta opublikowana01.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna
PRACA NA 3/4 Etatu !!
PRACA W GODZINACH 9-15 !!!
6 GODZIN DZIENNIE / 5 DNI W TYGODNIU !!
OD 2800 zł na rękę!!

Poszukujemy odpowiedzialnych, chętnych do pracy osób do sprzątania apartamentów oraz pokoi hotelowych.
Wszystkie apartamenty zlokalizowane są w budynku.
Praca od poniedziałku do niedzieli według wcześniej ustalonego grafiku - 5 dni w tygodniu .

Godziny pracy :
- na 3/4 etatu - w godzinach od 9 do 15

WYMAGANIA:
- odpowiedzialność,
- dyspozycyjność,
- punktualność,
- chęć do pracy,
- dokładność

OBOWIĄZKI:
sprzątanie pokoi hotelowych po gościach,
- sprzątanie części wspólnych,
- wymiana pościeli i ręczników
- inne prace porządkowe związane z utrzymaniem czystości w obiekcie,
- inne prace związane z obsługą gości

OFERUJEMY:
- elastyczny grafik,
- pracę w miłym zespole:)
- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny.