Oferta opublikowana09.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Ks. Józefa Schulza 9, 85-315 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń biurowych i produkcyjnych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 06.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - aktualne badania SANEPID - mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Pracodawca

Nazwa: SPÓŁDZIELNIA PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ "TOSTA"

Adres: Ks. Józefa Schulza 9, 85-315 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: kontakt osobisty: TOSTA, ul. Ks. Schulza 9, 85-315 Bydgoszcz lub telefoniczny: 52-373-12-31 bądź mailowy: Aplikuj Prosimy o zawarcie w CV poniżej klauzuli: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Spółdzielnia Produkcji Spożywczej TOSTA, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko sprzątaczka. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.