Spedytor Międzynarodowy z językiem niemieckim! 10tyś na rękę

Żary
Oferta opublikowana10.04.2024
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Opis oferty pracy

Praca na stanowisku Spedytora Międzynarodowego w Żarach (lubuskie). Stawka: od 10 tyś. netto w ramach umowy B2B.

Szczegóły:

Obowiązki:
- monitorowanie realizacji zleceń przewozowych
- dbałość o terminowość dostaw i wysoką jakość usług
- obsługa giełd i platform transportowych
- pozyskiwanie nowych klientów krajowych i zagranicznych
- aktywne poszukiwanie Klientów, przygotowywanie ofert handlowych
- gotowość do możliwych wyjazdów służbowych w ramach ofert handlowych (ilość zależy od samodzielnej organizacji)

Wymagane:
- doświadczenie
- komunikatywny język niemiecki; mile widziane: jęz. angielski
- sprawna obsługa giełd i platform transportowych
- własna baza klientów oraz przewoźników

Oferujemy:
- wynagrodzenie od 10.000 zł netto
- umowa B2B

Praca ma wymiar pełnego czasu pracy. W pełni stacjonarna, na miejscu w Żarach.

Zapraszam do udostępnienia swojej aplikacji.

Zapraszam do telefonu na numer 781 - pokaż numer telefonu - .