SPECJALISTA - ZESPÓŁ WSPARCIA TELEINFORMATYCZNEGO (NR 1392)

Bydgoszcz
Oferta opublikowana20.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Zatrudnienie dotyczy: 8 KUJAWSKO - POMORSKIEJ BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJ. Ogólny zakres obowiązków: 1. Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji sieci teleinformatycznych jednostki organizacyjnej. 2. Zarządzanie, budowa oraz nadzór nad sprawnością szkieletu sieci teleinformatycznych jednostki organizacyjnej. 3. Usuwanie usterek sprzętu komputerowego i oprogramowania, dbanie o bezawaryjną pracę systemów teleinformatycznych i zapewnienie dostępu do usług. 4. Administrowanie aplikacjami pakietu MS Office w tym aplikacjami serwerowymi (Outlook, SharePoint) oraz usługami sieciowymi (VTC/VoIP, AD, współdzielenie plików). 5. Wdrażanie nowych rozwiązań teleinformatycznych w jednostce organizacyjnej. 6. Instalowanie i konfigurowanie sprzętu, systemów i aplikacji, wsparcie użytkowników jawnych i niejawnych systemów teleinformatycznych oraz portali informacyjnych. Wymiar czasu pracy: pełen etat - praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00. Rodzaj umowy o pracę - umowa o pracę na okres próbny z możliwością dalszego zatrudnienia.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN

Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto: 5600,00 + premia regulaminowa 10% + skutki wysługi lat - uzależnione od stażu pracy.

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania kwalifikacyjne: 1. Wykształcenie - wyższe informatyczne, 2. Posiadanie Poświadczenia Bezpieczeństwa dostępu do informacji niejawnych o klauzuli TAJNE, 3. Posiadanie zaświadczenia stwierdzającego odbycie specjalistycznego szkolenia w zakresie OIN w systemach teleinformatycznych dla administratorów systemów, 4. Znajomość zagadnień sieci LAN, administracja strukturą AD, znajomość systemów z rodziny Windows i Linux, obsługa EOD, znajomość baz danych oraz usług sieciowych, 5. Dyspozycyjność, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, 6. Umiejętność logicznego myślenia, organizacji pracy własnej. Dodatkowe/Mile widziane: - staż pracy min. 3 lata w obszarze specjalizacji środowiska, - inne umiejętności oraz ukończone kursy (szkolenia) w zakresie IT.

Pracodawca

Nazwa: kontakt przez PUP

Adres: Toruńska 147, 85-950 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne: - CV zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Dowódcę 8.K-PBOT z siedzibą w Bydgoszczy ul. Warszawska 10 z podpisem czytelnym. W CV prosimy zawrzeć sformułowanie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 8.K-PBOT dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych osobowych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)". - List motywacyjny. Dokumenty aplikacyjne należy podpisać czytelnie. Miejsce i termin złożenia CV oraz kwalifikacji 8. Kujawsko- Pomorska Brygada Obrony terytorialnej, ul. Warszawska 10, 85-915 Bydgoszcz w terminie do 21.06.2024 r. (liczy się data dostarczenia dokumentu, wszystkie nadesłane po tym terminie dokumenty zostaną komisyjnie zniszczone). O terminie rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci powiadomieni zostaną telefonicznie po zweryfikowaniu dokumentów aplikacyjnych. UWAGA: Na rozmowie kwalifikacyjnej należy przedstawić dokumenty potwierdzające staż pracy wykształcenie oraz posiadanie kwalifikacji zgodnie z danymi zawartymi w CV. Po zakończeniu rekrutacji i wyłonieniu kandydata do zatrudnienia dokumenty aplikacyjne zostaną zniszczone komisyjnie. Telefon kontaktowy: 261-415-517.