SPECJALISTA W ZAKRESIE PEDAGOGIKI II OPINIODAWCZEGO ZESPOŁU SĄDOWYCH SPECJALISTÓW

Starogard Gdański
Oferta opublikowana22.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki 13, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie badań i opinii. wykonywanie czynności związanych z prowadzeniem mediacji, przeprowadzaniem wywiadów środowiskowych w sprawach nieletnich oraz prowadzeniem poradnictwa specjalistycznego dla małoletnich, nieletnich i ich rodzin, współdziałanie z placówkami wykonywującymi orzeczenia sądu. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30 (według grafiku ustalonego z pracodawcą).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 10 000 PLN

Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowania), "13" wynagrodzenie.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.07.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 3

Inne wymagania: wyższe studia magister z zakresu pedagogiki, co najmniej 3-letni staż pracy w poradnictwie rodzinnym lub z młodzieżą społecznie niedostosowaną albo 3-letni staż pracy w szkole, przedszkolu lub placówce oświatowo-wychowawczej. Nieposzlakowana opinia, kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe i nie jest prowadzone przeciwko kandydatowi postępowanie o w/w przestępstwa, odpowiedni stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku specjalisty w zakresie pedagogiki.

Pracodawca

Nazwa: Sąd Okręgowy w Gdańsku

Adres: Nowe Ogrody 30/34, 80-803 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Lista wymaganych dokumentów dostępna na stronie Sądu Okręgowego w Gdańsku. Dokumenty należy złożyć w terminie do dnia 21.06.2024 roku w Biurze Podawczym Sądu Okręgowego w Gdańsku ul. Nowe Ogrody 30/34, 80-803 Gdańsk, lub dostarczyć za pośrednictwem poczty, w zamkniętej kopercie opisanej w następujący sposób: Sąd Okręgowy w Gdańsku Oddział Kadr, ul. Nowe Ogrody 30/34, 80-803 Gdańsk. W przypadku przesłania zgłoszenia za pośrednictwem operatora pocztowego o zachowaniu terminu decyduje data wpływu zgłoszenia. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.