Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac

Bydgoszcz
Oferta opublikowana28.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

Prowadzenie akt osobowych pracowników,

Obsługę procesów związanych z zatrudnieniem- przygotowanie umów, aneksów, itp.,

Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,

Rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń,

Przygotowanie i wysyłka deklaracji ZUS, PIT, GUS, PFRON,

Obsługa benefitów pracowniczych,

Monitorowanie zmian w prawie i wsparcie przy ich implementacji,

Składanie wniosków o A1 i EKUZ dla naszych pracowników tymczasowych,

Rozliczanie zaliczek i delegacji pracowniczych,

Przygotowywanie raportów na potrzeby przełożonych.

Wymagania:

Minimum roczne doświadczenie w samodzielnym rozliczaniu wynagrodzeń lub na analogicznym stanowisku,

Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy,

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel,

Umiejętność obsługi programu Optima oraz Płatnik,

Samodzielność, skrupulatność oraz terminowości.

W zamian oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolną formę,

Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

Brak dress code,

Stałe godziny pracy,

Niezbędne narzędzia pracy,

Dofinansowanie do karty multisport oraz pakietu medycznego.