SPECJALISTA SMED

Jelcz-Laskowice
Oferta opublikowana17.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: ZACHODNIA 22, 55-220 Jelcz-Laskowice, powiat: oławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Analiza obecnych procesów i propozycje ich usprawnień, organizacja szkoleń z obszaru SMED wew. firmy, analizowanie i ocena wyników wprowadzonych zmian Praca w systemie jednozmianowym, w godz. 8-16 dofinansowanie do obiadów Pierwsza umowa na okres próbny, następnie czas określony/ nieokreślony- do ustalenia z pracodawcą Wynagrodzenie miesięczne: 6.000,00- 9.000,00 zł brutto + 0-900,00 zł brutto premia za obecność

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 9 000 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 17.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 10

Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: 10 lat w firmie przemysłowej Uprawnienia/Umiejetnosci:znajomość AutoCAD, SolidWork, Inventor, Catia, koncepcji Lean

Pracodawca

Nazwa: ITALMETAL SP. Z O.O.

Adres: ZACHODNIA 22, 55-220 Jelcz-Laskowice, powiat: oławski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV świadectwo pracy, dokumenty potwierdzające uprawnienia