Praca SPECJALISTA INFORMATYK

Dodano: 28.10.2021
Umowa o pracę
Pełny etat
5000 zł / miesiąc

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wolności 4, 57-540 Lądek-Zdrój, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: •Zarządzanie serwerami i oprogramowaniem MS Windows Server, MS SQL Server oraz MS Exchange, Linux •Zarządzanie sieciami LAN i WAN oraz łączami VPN. •Zarządzanie portalami informatycznymi, internetowymi, intranetowymi. •Zarządzanie systemami poczty elektronicznej. •Zarządzanie systemami Sage Symfonia, Kuracjusz.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Opis wynagrodzenia: Po okresie próbnym, umowa na czas nieokreślony.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.12.2021

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

Pracodawca

Nazwa: UZDROWISKO LĄDEK - DŁUGOPOLE SPÓŁKA AKCYJNA

Adres: Wolności 4, 57-540 Lądek-Zdrój, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv