Specjalista ds. trade marketingu

Reda
Oferta opublikowana27.04.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca
Firma z branży cateringu dietetycznego poszukuje doświadczonego Specjalisty ds. Trade Marketingu, który dołączy do naszego zespołu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za skuteczną współpracę z partnerami biznesowymi oraz ambasadorami, rozwijanie działań sprzedażowych oraz organizację eventów.

Obowiązki:
• Nawiązywanie i Utrzymywanie Relacji z Partnerami, aktywne poszukiwanie nowych partnerów biznesowych, budowanie trwałych relacji z obecnymi partnerami, negocjowanie warunków współpracy.
Działania Sprzedażowe:
• Opracowywanie strategii sprzedażowych dla klientów biznesowych.
• Monitorowanie i analiza wyników sprzedażowych.
• Wdrażanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży.
Organizacja Eventów:
• Planowanie i koordynacja eventów promocyjnych.
• Współpraca z zespołem ds. marketingu w celu stworzenia efektywnych kampanii eventowych.
• Zapewnienie profesjonalnego przebiegu wydarzeń.
Nadzorowanie Eventów:
• Monitorowanie i ocena skuteczności przeprowadzonych eventów.
• Zbieranie opinii i feedbacku od uczestników.
• Działania mające na celu ciągłe doskonalenie procesu organizacji eventów.
Współpraca z Hostessami/Hostami:
• Koordynacja działań hostess/hostów podczas eventów.
• Zapewnienie odpowiedniego szkolenia w celu zwiększenia efektywności działań promocyjnych.
Współpraca z Działem Marketingu:
• Aktywna koordynacja działań z zespołem ds. marketingu.
Raportowanie Pracy:
• Przygotowywanie regularnych raportów dotyczących wyników działań marketingowych.
• Analiza danych i wniosków mających na celu doskonalenie działań.

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Doskonała organizacja pracy.
• Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych.
• Znajomość technik sprzedażowych oraz trendów w trade marketingu.
• Organizacyjne umiejętności w planowaniu eventów
• Gotowość do pracy w weekendy.
• Kreatywność i zdolność do pracy w zespole.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i stażu pracy (podstawa i system premiowy : 5500-8000 brutto).
• Samochód służbowy
• Stanowisko o wysokim stopniu samodzielności.
• Pracę w dynamicznym środowisku z możliwością rozwoju zawodowego.
• Miłą atmosferę i atrakcyjne warunki pracy.
• Pracę hybrydową.
• Kontrakt B2B lub umowę zlecenie
Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś osobą z pasją do marketingu, zdolną do samodzielnego działania i pełną kreatywnych pomysłów, dołącz do nas!