SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

Bielsk Podlaski
Oferta opublikowana30.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakontrola jakości

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Piłsudskiego 35, 17-100 Bielsk Podlaski, powiat: bielski, woj: podlaskie

Zakres obowiązków: - kontrola procesów produkcyjnych, - sporządzanie bieżacych raportów i analiz, - pobieranie próbek do badań laboratoryjnych, - praca z systemem HACCP I QS, - obsługa wewnętrznych systemów i informatycznych (SAP), - przeprowadzanie audytów ferm drobiu dot. dobrostanu zwierząt, bioasekuracji, standardów jakości - dbanie o poziom higieny w zakładzie

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.08.2024

Data zakończenia: 31.10.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: średnie zawodowe

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane: wykształcenie wyższe zootechniczne, weterynaryjne bądź pokrewne, znajomość zagadnień związanych z dobrostanem zwierząt i bioasekuracją, znajomość standardów jakościowych np. QS, HACCP, MS Office, znajomosć j. angielskiego na poziomie komunikatywnym, doświadczenie zawodowe w pracy ze zwierzętami, gotowość do wyjazdów służbowych.

Pracodawca

Nazwa: AGRI PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Piłsudskiego 35, 17-100 Bielsk Podlaski, powiat: bielski, woj: podlaskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv