SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Gdańsk
Oferta opublikowana05.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Grunwaldzka 472B, 80-309 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Kontakt telefoniczny oraz mailowy z obecnymi klientami w twoim portfolio (reklamodawcami). Udzielanie pomocy przed i posprzedażowej. Przygotowywanie strategii reklamy internetowej w oparciu o potrzeby klientów. Poprawa jakości obsługi klienta poprzez zapewnienie optymalnego i odpowiedniego dostosowania produktu. Korzystanie z różnych narzędzi do komunikacji z klientem i zapewnienie mu drogi do sukcesu. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16, 9-17.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN

Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: bonus powitalny w kwocie 2 000 euro, kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie do pracy, wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się, możliwości awansu w naszej międzynarodowej firmie, wysoce zmotywowany i oddany zespół z płaską hierarchią i nieformalną kulturą, nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre z nowoczesnymi miejscami pracy, jak i darmowymi napojami i owocami oraz prywatną opiekę medyczną i kartę sportową.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 05.04.2024

Wymagania konieczne

Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, niemiecki, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania pożądne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: doświadczenie w sprzedaży, w pracy z różnymi wskaźnikami wydajności i celami sprzedaży, chęć rozwoju umiejętności sprzedażowych, znajomość języka niemieckiego na poziomie min. C1 oraz języka angielskiego na poziomie min. B2, wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu, swoboda w rozmawianiu z klientami poprzez telefon, czat lub e-mail.

Pracodawca

Nazwa: Competence Call Center

Adres: Grunwaldzka 472B, 80-309 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -