SPECJALISTA DO SPRAW KADR

Żyrzyn
Oferta opublikowana13.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Powstania Styczniowego 16, 24-103 Żyrzyn, powiat: puławski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków: - przygotowywanie dokumentów w sprawach związanych ze stosunkiem pracy, - prowadzenie akt osobowych pracowników Banku, - naliczanie wynagrodzeń z tytułu zawartych umów zlecenia, - współpraca z Urzędem Pracy w zakresie wymiany dokumentacji, - rejestrowanie i wyrejestrowywanie w ZUS pracowników osób, z którymi zawarto umowy zlecenia, innych osób objętych obowiązkiem zgłoszenia do ZUS, - współpraca z organami zewnętrznymi w zakresie zajęć rachunków bankowych, - rozliczanie nieobecności, w tym urlopów wypoczynkowych

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 03.06.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Uprawnienia: obsługa pakietu MS OFFICE, komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 1

Inne wymagania: umowa o pracę na czas określony (do 6 m-cy), godz. pracy 7-15, wymagane wykształcenie wyższe (preferowane o kierunku: prawo, ekonomia, matematyka, bankowość), doświadczenie zawodowe, staranność i dokładność w powierzaniu/ wykonywaniu obowiązków, sprawne posługiwanie się programem MS Office, zaangażowanie i odpowiedzialność, komunikatywność i kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, gotowość do osiągnięcia celów i realizacji zadań

Pracodawca

Nazwa: Bank Spółdzielczy w Cycowie

Adres: CHEŁMSKA 14, 21-070 Cyców, powiat: łęczyński, woj: lubelskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV