Spawacz tig-mig-mag!

Bydgoszcz
Oferta opublikowana27.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Potrafisz dobrze spawać? Cenisz sobie w pracy dobrą atmosferę i wysokie zarobki? Jeżeli tak, to ta oferta jest dla Ciebie! Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy! Febo (26330) poszukuje dla swojego Klienta pracowników na stanowisko: spawacz.
Zadania na stanowisku:
• prace spawalnicze,
• przygotowanie elementów do spawania.
Oferujemy:
• dobre wynagrodzenie,
• premię,
• dla chętnych nadgodziny,
• pracę w systemie 1lub 2 zmianowym,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Oczekiwania wobec kandydata:
• uprawnienia MIG, Mag lub Tig,
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• komunikatywność, kreatywność i systematyczność.
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV za pośrednictwem portalu OLX.
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 nr 0 poz. 1182).”