Spawacz - praca na podestach ruchomych / delegacje

Wrocław
Oferta opublikowana16.06.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Opis oferty pracy

Do jednej z naszych spółek, zajmującej się relokacją maszyn, urządzeń i całych zakładów produkcyjnych poszukujemy Spawacza.

Miejsce pracy: Wrocław i delegacje (aktualnie Bielsko-Biała)

Oferujemy:

- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00 + ewentualne nadgodziny;
- pracę na terenie Wrocławia oraz w delegacjach (weekendy - powrót do domu);
- zatrudnienie na okresie próbnym na podstawie umowy o zlecenie - 3 miesiące;
- stawkę na start 45-48 zł brutto;
- mieszkania wysokiego standardu podczas delegacji.

Obowiązki:

- spawanie szlifowanie spoin, poprawki spoin;
- praca na podstawie rysunku technicznego;
- praca na wysokości, na podeście ruchomym;
- praca w delegacji.

Wymagania:

- uprawnienia spawalnicze MIG/MAG 135/136;
- umiejętność czytania rysunków technicznych;
- gotowość do pracy w delegacjach.

Mile widziane uprawnienia na podesty ruchome.

Skontaktuj się pod 533 - pokaż numer telefonu - , udzielimy więcej informacji.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915