SPAWACZ / MONTER INSTALATOR SIECI ŚWIATŁOWODOWYCH

Gdańsk
Oferta opublikowana03.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 80-298 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Spawanie kabli światłowodowych - ODF, Mufy wykonywanie zleconych instalacji kablowych, budowa tras kablowych, rurociągów oraz kanalizacji teletechnicznej, spawanie kabli światłowodowych, uruchomienia i pomiary okablowania światłowodowego, teleinformatycznego, elektrycznego, udział w odbiorach technicznych i w wizjach lokalnych, obsługa awarii sieci. Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności plus atrakcyjny system premiowy za dodatkowe zadania. Firma zapewnia wyposażenie stanowiska pracy (narzędzia, środki komunikacji, ubrania robocze, sprzęt, środki transportu), szkolenia.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 03.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Uprawnienia: prawo jazdy kat.B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w spawaniu kabli światłowodowych, obsługa elektro-narzedzi, podstawowa znajomość technologii wykonywania i eksploatacji sieci i systemów światłowodowych, wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne, chęć do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji, komunikatywność, umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole, dyspozycyjność, prawo jazdy kat. B. Mile widziane: umiejętność czytania i weryfikacji dokumentacji technicznych z zakresu telekomunikacji, sieci światłowodowej, prawo jazdy B+E, uprawnienia na minikoparkę.

Pracodawca

Nazwa: TILT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: FRANCISZKA FENIKOWSKIEGO 19/24, 84-200 Wejherowo, powiat: wejherowski, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX. https://www.olx.pl/oferta/praca/spawacz-monter-instalator-sieci-swiatlowodowych-pomorskie-gdansk-CID4-IDJy6lk.html