Oferta opublikowana10.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Stawowa 142, 31-411 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: składanie form wtryskowych i ciśnieniowych wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne; doświadczenie w zawodzie Ślusarz Narzędziowy, Ślusarz - Mechanik lub pokrewne, umiejętność czytania dokumentacji technicznej i zagadnień obróbki metalu, umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi. umiejętność planowania pracy własnej, samodzielność, rzetelność, dokładność, cierpliwość, odpowiedzialno

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 200 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 01.05.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Ślusarz narzędziowy

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, mechaniczne

Pracodawca

Nazwa: ALPHA TECHNOLOGY Sp. z o.o.

Adres: Balicka 182, 30-149 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: .