Serwisant/ Pracownik serwisu

Rumia
Oferta opublikowana29.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna
W związku z dynamicznym rozwojem i doskonałymi perspektywami biznesowymi naszej firmy poszukujemy do naszego młodego zespołu SPECJALISTY TECHNICZNEGO / SERWISANTA

Twój zakres obowiązków
  • Dokonywanie bieżących kontroli i oceny stanu technicznego urządzeń – elektronika związana z inteligentnym domem
  • Diagnozowanie awarii urządzeń
  • Dokumentowanie przebiegu reklamacji
Wymagania
  • Chęć do nauki rozwoju - nasza firma specjalizuje się w najnowszych technologiach. To najważniejsze wymaganie, zapewniamy szkolenia i wdrożenie do technologii oferowanej w naszej firmie.
  • Duża motywacja do działania i podejmowania nowych wyzwań - samodzielność i podejmowanie decyzji w swoim zakresie działania jest wysoko premiowana
  • Umiejętność czytania schematów technicznych
  • Mile widziana znajomość systemów Tuya, Sonoff, Shelly, Home Assistant, FIbaro inne z kategorii Smart Home.
Oferujemy
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży Inteligentny dom
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz motywujący system wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
  • Możliwość realizacji ambitnych projektów
  • Dużą samodzielność w działaniu i decyzyjność
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
Informacje o firmie
id3.pl spółka z o.o.
Firma działa na rynku w obszarze nowych technologii od ponad 12 lat. Jesteśmy liderem sprzedaży i dystrybucji urządzeń do inteligentnego domu w Polsce. Prowadzimy sprzedaż hurtową, dystrybucję wielu marek, zarządzamy także sklepem detalicznym. Praca u nas to szansa na Twój rozwój. Obecnie dynamicznie rozwijamy działalność handlową w obszarze nowych technologii IoT. Ciągle poszerzamy naszą ofertę sprzętu oraz usług. Zapraszamy do współpracy.